Essence Aquatix İle Su Altı GüzelliğiAvrupa’nın lider kozmetik markası essence, yeni özel koleksiyonu essence aquatix ile sizi bir denizkızına dönüştürmekle kalmayıp, parıldayan renkleriyle enerjinize ortak oluyor. Güneş ışığında parıldayan su kadar müthiş ve kusursuz olan essence aquatix koleksiyonu; renkli ojelerinden tırnak yapışkanlarına, dudak parlatıcılarından allık fırçasına geniş ürün seçenekleriyle su altı derinliklerinin güzelliklerini hissetmenizi sağlıyor.

Essence Aquatix koleksiyonu parıltılı efektleriyle, su mavisinin tonlarını fuşya ve gül pembesiyle bir araya getiriyor; ışıldayan bir makyajla yazın son günlerinde kendinizi bir denizkızı gibi hissetmenizi sağlıyor.Essence Aquatix simli eyeliner 

aquatix simli eyeliner özel formülü sayesinde uzun süre dayanıklı ve parıldayan bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. İki farklı renk seçeneği olan eyeliner, kirpik uçlarını belirginleştirmek için de kullanılabilir.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 8,50 TL

 Essence Aquatix dudak parlatıcısı

Uzun sure dayanıklı ve jel forma sahip essence aquatix dudak parlatıcısı dudaklarınızın parıldamasını ve kendinizi muhteşem hissetmenizi sağlar.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 6,75TL

Essence Aquatix ışıltılı toplar

Açık renkleri sayesinde taze ve canlı bir görünüm sunan aquatix ışıltılı toplar, açıp kapaması kolay şirin kutusuyla dikkat çekiyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 12,25 TL   


Essence Aquatix mini pudra fırçası

essence aquatix mini pudra fırçasının yumuşak kılları allığı kusursuzca hapsediyor ve cildinize pürüzsüzce yayıyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 7,50 TL


Essence Aquatix oje

Uzun süre dayanıklı ve yüksek kapatıcılık özelliğine sahip essence aquatix ojeler ile parıldayan kum ve holografik görünümler yaratılabiliyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 4,25 TLEssence Aquatix tırnak yapışkanı

Oje ve folyo ile hemen karışan ve çatlayarak eşsiz şekiller oluşturan denizkızı manikürü kolay şekil alıyor ve kolayca yapışıyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 7,25 TLEssence Aquatix vücut simi

aquatix vücut simi, küçük parıltılı pigmentleri sayesinde cildinize hem hoş bir koku hem de parıltı sağlıyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 10,25 TL   

Basın bültenidir.

1 yorum:

Hande Erdede dedi ki...

Yasemin hanım merhaba
http://byhandeerdede.blogspot.com.tr/2014/10/elisi-dikis-dergisi-cekilisi.html#gpluscomments çekilişi kazandınız adresinizi bekliyorum.

Yorum Gönder


Yukarı :)
'' ''